Yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtmak gibi amaçlar için, genellikle dış mekan ( bina, yol, açık alan vs. ) ve kapalı alanlarda, belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan platformalara tabela denir.

Tanımdan da anlaşılacağı gibi tabela, kurumların ister ticari, olsun ister kamu hizmeti amaçlı olsun insanların dikkatini çekmek ve belli bilgileri onlara empoze etmek amacıyla kuruludur. tabela özellikle dış mekanda çok zengin kullanım alanları olmasından ve herkesin görebilmesinden dolayı geniş bir yelpazeye sahiptir.

Bir tabela, kullanılacak amaca ve mekana göre istenilen boyutlarlarda,renklerde ve biçimde olabilir. Önceden tek kalıp, el yazmasıyla başlayan tabela sektörü günümüzde ilerleyen teknoloji ve yaratıcı reklam fikirleri sayesinde canlı bir sektör haline gelmiştir. Bugün tabelasız herhangi bir firma binası görülemeyeceği gibi çeşitli alanlarda kullanılan totem,bilboard tarzı tabela alternatifleri ile bulundukları alanların dışında da daha özgür reklam yapabilmektedirler.

Ecem reklam olarak işletmenize en uygun tabelayı hazırlamak için, tüm işlerimize müşteri gözüyle bakarak hazırlıyoruz.

Işıklı Tabela Işıksız Tabela Totem Kutu Harf Tabela
Pullu Tabela Uyarı Tabelası Duvar - Çatı Tabela Krom Kutu Tabela

Aşağıda ''Tabela'' konusunda ki referanslarımızı inceleyebilir, bize  444 5 014 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin Her Yerinden: 444 5 014

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal